CzechSlovakEnglish
Create a new account

5728 jobs found.

kuchař, kuchařka - Liberec
2019-09-12 - Ing. Pavel Brumlich - www.inwork.cz
Informace Do restaurace přijmeme brigádně kuchaře (kuchařku) na naváření hotových jídel na všední dny v dopoledních hodinách, volné víkendy a svátky. Co od vás očekáváme spolehlivost,schopnosti Co vám nabízíme stálá brigáda, férové jednání, jistý plat (90 - 100 Kč/hod)

Brigáda v kavárně. - Liberec
2019-09-12 - Ing. Pavel Brumlich - fajn-brigady.cz
Informace Do kavárny přijmeme servírku, věk minimálně 18 let. Co od vás očekáváme Spolehlivost, příjemné vystupování, znalost oboru výhodou. Co vám nabízíme Stálá brigáda. Férové jednání. Jistý plat. (80 - 100 Kč/hod)

Pizzař/ Obsluha - Liberec
2019-09-11 - PIZZA COMPANY s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Chceš být součástí teamu největší sítě provozoven v ČR s ,,pizzou,, PIZZA COMPANY? Rozšiřujeme náš team v Liberci na pozicích ,,pizzař,, nebo ,,obsluha,,. Hledáme pozitivně naladěné lidi, kteří tuto vlastnost dokáží přenést na kolegy a naše zákazníky a budou ... (110 - 150 Kč/hod)

úklidový pracovník - Liberec - Liberec
2019-09-10 - ISS Facility Services s.r.o. - fajn-brigady.cz
Informace ISS Facility Services s.r.o. přijme úklidového pracovníka na DPP. Náplň práce: úklid prodejny a zázemí Časová náročnost: cca 1,5 hod denně Pracovní doba: Po - Ne ráno nebo večer na cca 1,5 hod V případě dotazů kontaktujte paní Veselou na níže uvedeném...

úklidový pracovník- Liberec - Liberec
2019-09-10 - ISS Facility Services s.r.o. - fajn-brigady.cz
Informace ISS Facility Services s.r.o. přijme úklidového pracovníka na DPP/HPP. Úklid: úklid prodejny a zázemí, odpolední a noční směna na cca 4 hod/denně V případě dotazů kontaktujte paní Veselou na níže uvedeném čísle. Co od vás očekáváme Spolehlivost...

Manipulační dělník Liberec - Liberec
2019-09-18 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE - zavážení a zakládní zboží zpět na linku - práce s VZV PROFIL KANDIDÁTA - zkušenosti ze skladu - oprávnění na VZV výhodou - ochota pracovat ve třísměnném provozu - spolehlivost, zodpovědnost a pozitvn přístup k práci NABÍZÍME - nástupní... (120 Kč/hod)

Pracovnice/ pracovník oddělení elektra - Liberec
2019-09-13 - Manpower - manpower.cz
Hledáme pracovnici/ pracovníka do oddělení elektra, pouze ranní směny! POPIS POZICE - výroba kabelových svazků a pomocné práce při stavbě rozvaděče PROFIL KANDIDÁTA - spolehlivost a samostatnost - ochota se učit NABÍZÍME - počáteční mzda 97Kč/h  -... (97 Kč/hod)

Údržbář forem - Liberec
2019-09-02 - DENSO - proudly.cz
Popis pracovní pozice: Zajišťovat údržbu a opravy forem a nástrojů na vstřikování plastů a tváření hliníku, Provádět kontrolu a preventivní údržbu forem a nástrojů, Provádět diagnostickou údržbu, Pracovat podle technických výkresů a specifikací za účelem ...

Specialista BOZP - Liberec
2019-09-02 - DENSO - proudly.cz
Popis pracovní pozice: zajištovat prevenci rizik na pracovištích monitorovat a měřit v oblasti BOZP, PO školit a zajišťovat odbornou přípravu v oblasti BOZP, PO vytvářet interní dokumentaci v oblasti BOZP, PO zastupovat společnost při jednání s orgány ...

ÚKLID Restauračních prostor - Liberec
2019-09-15 - DHILLON LB s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Přijmu pracovníka na úklid kuchyně...Úklid se provádí ve večerních hodinách od 20.00 do 01.00 - v Liberci - práce je každý den.Práce je náročná - rozebírají se grily, fritézy - Práce se provádí s částí za plného provozu kuchyně - je opravdu náročná..prosím...

Lektor kroužku robotiky, - Jablonec nad Nisou
2019-09-13 - Veselá věda z. ú. - www.fajn-brigady.cz
Informace Hledáme spolupracovníky do našeho týmu lektorů pro vedení kroužku Robotiky. Pracujete s PC, tabletem a chytrým telefonem? Baví vás práce s dětmi ve věku 9 až 14 let? Pro kroužky robotiky na ZŠ v Jablonci nad Nisou hledáme vhodného lektora/vedoucího. Nemusíte... (275 - 350 Kč/hod)

WTG Installation Supervisor - Liberec
2019-09-20 - ClarusApex - clarusapex.com
Overview Great opportunity to participate in the international project from the scratch till commissioning and startup! Responsibilities: Maintain operational responsibility for the construction process Verify that the work is completed in compliance with ...

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE - Stráž nad Nisou, Liberecký kraj
2019-09-07 - SORBANNA, s.r.o. - hitprace.cz
Práce na 3 měsíce Hlásit se e-mailem nebo osobně na adrese sídla firmy ul. 1. máje 870/14, Liberec (14740 Kč)

ÚČETNÍ | španělština - Liberec
2019-09-07 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: Hovoříte španělsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s administrativou, ještě lépe přímo s účetnictvím? Pak hledáme právě Vás! Na pozici ÚČETNÍ | španělština budete: * účtovat materiálové a režijní faktury a dobropisy * účtovat interní...

ELEKTRIKÁŘ - LIBEREC - Liberec
2019-09-07 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: Máte elektro vzdělání a vztah ke strojům? Ať už jste zkušený elektrikář nebo brzký absolvent oboru elektro, uplatnění pro Vás najdeme! Právě hledáme ELEKTRIKÁŘE na oddělení údržby strojů. Co bude vaším úkolem? * identifikace poruch strojního cyklu a odstranění... (28000 - 40000 Kč)

Vývojový konstruktér - Liberec
2019-09-06 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: Hledá se konstruktér, který nejen kreslí, ale baví ho vymýšlet nové cesty a možnosti. Vývoj je to, co děláte, nebo dělat chcete? Umíte pracovat ve 3D programech a vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Hledáte novou výzvu? Hledáme kolegu na pozici VÝVOJOVÝ... (40000 - 80000 Kč)

Účetní s polštinou - Liberec
2019-09-06 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: Chcete spravovat účetnictví pro polské oddělení společnosti a využít tak daný jazyk, a k tomu i angličtinu? Pak se nám přihlaste a přidejte se k unikátním projektu! Na pozici Účetní s polštinou Vás čeká: * účtování faktur, dobropisů, záloh, interních dokladů...

Mechanik - údržbář - Liberec
2019-09-06 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: Máte zkušenosti z pozice seřizovače ve strojírenství? Nechybí Vám manuální zručnost a práce v týmu Vám nevadí? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Hledáme posilu na pozici (30000 - 35000 Kč)

FINANČNÍ MANAŽER - Liberec
2019-09-06 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: Aktuálně hledáme FINANČNÍHO MANAŽERA pro rozvíjející se středně velkou společnost. Máte zkušenosti v oblasti účetnictví a controllingu a chcete se kariérně posunout? Máte chuť si nastavovat věci po svém? Láká Vás vidina budování vlastního oddělení? Pak... (65000 - 95000 Kč)

ÚČETNÍ S AJ - Liberec
2019-09-06 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: V oblasti účetnictví máte nějaké zkušenosti a cítíte se v tabulkách a účtování jako ryba ve vodě? Anglicky mluvíte skoro stejně dobře jako česky? Pak neváhajte a přihlaste se nám! Na pozici ÚČETNÍ bude Vaší náplní práce: * Účtování materiálových a režijních... (25000 - 40000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.