CzechSlovakEnglish
Create a new account

Programátor (m/ž) - Liberec
2019-04-15 - KM Career s.r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme - SŠ vzdělání - dvouleté zkušenosti v programování výrobních zařízení (automotive výhodou) - komunikativní angličtiny - znalosti prostředí LabView, Siemens S7, Allen Bradley - znalosti práce na PC, ŘP - schopnosti samostatné práce, flexibility,...

12991 jobs found.

Programátor - Středočeský kraj
2019-04-23 - Manpower™ - annonce.cz
Off-line a on-line programování robota (KUKA VKRC). Nastavování základních parametrů, trajektorií a změn drah. Údržba a odstraňování poruch. Zodpovědnost za nastavení robotů při rozběhu, školení personálu zákazníka na instalované realizace. Optimalizace procesů z pohledu... (50000 - 78000 Kč)

Programátor - Královéhradecký kraj
2019-04-01 - Manpower™ - annonce.cz
Co Vás čeká? Spolupráce na návrhu a realizaci projektů průmyslové automatizace. Programování PLC a Scada systémů. Zpracování technické dokumentace. Účast na zprovoznění zařízení v místě instalace v ČR i v zahraničí. Nabízíme: Benefity:, Individuální finanční ohodnocení ...

Programátor - Olomoucký kraj
2019-04-01 - Manpower™ - annonce.cz
...zaměstnání? Neváhejte se OZVAT!. Požadujeme: Správný kandidát má:, Alespoň SŠ vzdělání a zkušenosti v oboru / případně absolvent VŠ i bez praxe., Angličtinu na komunikativní úrovni., Týmového ducha a umění komunikace., Vyhlášku 50 §6., Zkušenosti s databázemi a programováním..

Programátor - Praha
2019-04-01 - Manpower™ - annonce.cz
Tvorba programů pro stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC. Oživování strojů při jejich výrobě a při instalaci u zákazníka. Tvorba dokumentace k SW. Servis a podpora SW na již instalovaných zařízeních. Zaškolení obsluhy strojního zařízení. Technická podpora zákazníkům...

Programátor - Praha
2019-04-01 - Manpower™ - annonce.cz
Programování PLC a Scada systémů. Zpracování technické dokumentace. Účast na zprovoznění zařízení. Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení a navíc čtvrtletní bonusy., Možnost účastnit se projektů v zahraničí., Práci v mladém kolektivu a příjemné atmosféře., Neformální...

Programátor - Praha
2019-04-05 - Česká pojišťovna - proudly.cz
Popis pracovní pozice: Česká pojišťovna, člen skupiny Generali , hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici IT programátora. Hlavní činnosti: Zajištění samostatného technického vývoj a opravy aplikací a spolupráce s analytickým týmem. Vytváření... (30000 - 40000 Kč)

JAVA PROGRAMÁTOR - Ostrava
2019-04-24 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Jste zkušení programátoři v Java, uvažovali byste o nové příležitosti a vyhovuje Vám přátelské prostředí - žádný velký open space? V tom případě nám zašlete svou reakci a my Vám rádi představíme pozici JAVA PROGRAMÁTOR. Budete mít na starosti všechny fáze vývoje,... (50000 - 90000 Kč)

PROGRAMÁTOR C++ - Ostrava
2019-04-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...a tvoří přátelský a příjemný kolektiv? Rád by ses podílel na vývoji SW? Pak neváhej a přihlas se na námi obsazovanou pozici:

PROGRAMÁTOR/ANALYTIK - Ostrava
2019-04-24 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...Tě pracovat pro světovou špičku ve svém oboru a chceš nám ukázat, že jsi právě Ty tím správným kandidátem, máme pro Tebe pozici PROGRAMÁTOR/ANALYTIK. Budeš: * analyzovat a zpracovávat nové požadavky * navrhovat softwarová řešení * implementovat změny, poskytovat...

PLC PROGRAMÁTOR - Ostrava
2019-04-24 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...využít své zkušenosti a pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici: PLC PROGRAMÁTOR Náplň práce: * oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií * programování, oživování PLC technologie... (35000 - 50000 Kč)

PLC PROGRAMÁTOR - Zlín
2019-04-25 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Mate zkušenosti s programováním PLC? Chcete pracovat na programování průmyslových automatů s technologiemi od Siemens? Pošlete nám svůj životopis. Náplní vaší práce bude: - Zajišťovat technickou podporu pro elektro údržbu s cílem minimalizovat poruchovost strojního...

PROGRAMÁTOR ROBOTŮ - Plzeň
2019-04-25 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Jste fandou robotiky? Máte zkušenosti s programování robotů ABB nebo FANUC? Sháníme nové členy týmu, napište nám. Náplň vaší práce bude obsahovat: - uvádění zařízení do provozu - programování robotů ABB, Fanuc - spolupráci na nových projektech - testování a instalace... (40000 - 70000 Kč)

PLC programátor - Plzeň
2019-04-24 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Mate zkušenosti s programováním PLC? Chcete pracovat na projektech a to s nejlepšími technologiemi od Siemens? Domluvíte se anglicky a ve světě se neztratíte? Pošlete nám svůj životopis. Náplní vaší práce bude: - programování PLC systémů Siemens Simatic S7 - testování... (50000 - 70000 Kč)

PROGRAMÁTOR (Frontend) - Olomouc
2019-04-24 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...HTML/HTML5, JavaScript, XML, XSLT, MVC, AngularJs, JSON, OData, Web.API, C#, LINQ, JSON, XML, MS SQ - alespoň 2 roky praxe jako programátor - plynulá znalost anglického jazyka Benefits: - možnost home office - flexibilní pracovní doba - jazykový kurz - práce přímo...

PROGRAMÁTOR PLC - Hradec Králové
2019-04-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...- Znalost programování PLC, matlab apod. velkou výhodou - Znalost angličtiny (komunikace s dodavateli z Asie či Evropy). Benefits: - 25 dní dovolené - Proplácené přesčasy! - Věrnostní bonusy - A samozřejmě stravenky, penzijní připojištění a jiné výhodně programy. (45000 - 50000 Kč)

PROGRAMÁTOR PLC - Liberec
2019-04-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte praxi s programováním robotů a hledáte nové výzvy? Zvládnete komunikaci v AJ alespoň na základní úrovni? Tak čtěte dál! Díky automatizaci výroby nově obsazujeme pozici PLC programátora. Nabídnout Vám tedy můžeme zbrusu nové vybavení, roboty zn. ABB a příležitost... (40000 - 70000 Kč)

Programátor C# - Plzeň
2019-04-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C#? Pojďte programovat k nám. Budete součástí asi 5ti členných týmů a pracovat na nejrůznějších projektech. Vaší náplní práce bude: - vývoj SW v jazyce C# - vyhodnocování dat a propojení celé společnosti - vzdálená obsluha... (35000 - 45000 Kč)

PHP programátor - Brno
2019-04-15 - Kadlec-elektronika, s.r.o. - startupjobs.cz
Full-time, Part-time: Do našeho neformálního a přátelského týmu hledáme parťáka, který s námi bude rozvíjet webovou aplikaci.   Co od tebe očekáváme? zkušenosti s PHP/MySQL (Maria DB), HTML a CSS, JavaScript znalost práce s OS Windows, Linux základní orientace... (40000 Kč)

PLC Programátor - Praha
2019-04-23 - Hays Czech Republic, s.r.o. - profesia.cz
...Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti • tvorba programů pro stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC • oživování strojů při jejich výrobě a při instalaci u zákazníka • tvorba dokumentace k SW • externí a interní komunikace... (35000 - 80000 Kč)

Programátor (m/ž) - Liberec
2019-04-25 - KM Career s.r.o. - hitprace.cz
- nést zodpovědnost za realizaci změn SW a HW při změnách procesů a výrobků- nést zodpovědnost za neustálé zlepšování SW i HW výrobníchstrojů z hlediska produktivity, bezpečnosti a kvality- nést zodpovědnost za změny a pravidelnou aktualizacidokumentace- spolupracovat u...


By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.