Search a job

2014 jobs found.

Závozník pri rozvoze tovaru - Banská Bystrica
2021-05-11 - P. J. SERVIS - pozripracu.sk
Brigáda v meste Banská Bystrica Závozník pri rozvoze tovaru Termín: 12. 5 .2021 - 12. 5 .2021 Pracovná doba: 08:00 - 19:00 Hľadáme mužov na prácu závozníka pri rozvoze tovaru elektrospotrebičov. Náplňou práce je cestovanie s vodičom a pomoc pri výnose tovaru do domových aj bytov...

Evidencia počtu zákazníkov na predajni - Banská Bystrica
2021-04-28 - P. J. SERVIS - pozripracu.sk
Brigáda v meste Banská Bystrica Evidencia počtu zákazníkov na predajni Termín: 12. 5 .2021 - 12. 5 .2021 Pracovná doba: 11:00 - 20:00 Hľadáme brigádnikov na evidenčnú činnosť. Náplňou práce bude vpustenie presne stanoveného počtu zákazníkov do predajne. Pokiaľ bude jeden zákazn...

SAP Consultant - Banská Bystrica
2021-05-09 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: SAP Consultant Join IBM as SAP Consultant for the Global Business Services unit. We are looking for people with SAP modules knowledge, willing to participate on international implementation projects and maintenance support in near... (1900 €)

Práca na prevádzke v Banskej Bystrici - Banská Bystrica
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Máš záujem pracovať v skvelom tíme odborných predajcov a baví ťa komunikácia s ľuďmi? Vieš si nájsť cestu k zákazníkovi a odporučiť mu najvhodnejší produkt? Pre nášho klienta, nadnárodnú stabilnú retailovú spoločnosť, hľadáme šikovn...

Operátor výroby-Nástup IHNEĎ - Banská Bystrica
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme operátorov do výroby s možnosťou kariérneho a finančného rastu. -obsluha výrobných strojov a zariadení -kontrola komponentov -práca na 3 zmeny : PO-PIA -práca v stoji aj v sede -čisté pracovné prostredie -pozícia vhodná ... (760 €)

Asistent kontaktného centra - Banská Bystrica
2021-05-11 - O2 Slovakia - jobangels.co
Nie ste profesionálny básnik, ale chcete sa živiť slovom? Ste komunikatívny, vynaliezavý, viete argumentovať a chcete sa v týchto vlastnostiach zdokonaľovať? Máte v sebe obchodného ducha, alebo Vám ho pomôžeme objaviť? Pozrite sa, čo o tejto práci vo videu hovoria Eva a Michal...

Účtovník - Banská Bystrica
2021-04-21 - EuroEkonom s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: MRP - expert , alfa - expert, jednoduché účtovníctvo a podvojné účtovníctvo, Podmienky práce: všetko stihnúť v termíne, zodpovedne Pracovná činnosť: účtovník (200 - 1500 €)

Administratívny pracovník - Banská Bystrica
2021-04-28 - Best Job s.r.o. - jooble
Prijmeme administratívneho pracovníka / manažéra s NEMECKÝM JAZYKOM Banská Bystrica Nástup: 1.6.2021 Prijmeme šikovného, zodpovedného človeka, ktorý plynule komunikuje v Nemeckom jazyku, na pozíciu administratívneho pracovníka do našej firmy v centre Banskej Bystrici. Pracovn... (650 - 1000 €)

NN Poradca - Banská Bystrica - Banská Bystrica
2021-05-11 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Na čom Ti v práci naozaj záleží ? Záleží mi na tom, aby : to, čo robím malo zmysel moje úsilie bolo spravodlivo finančne ohodnotené, s možnosťou ovplyvnenia výšky mojej provízie môj pracovný čas bolo možné prispôsobiť životu a rodine moji kolegovia boli priateľskí a...

Zvárač - Elektróda (111). Práca na živnosť. - Banská Bystrica
2021-05-08 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho tímu hľadáme šikovného zvárača na montáž výrobnej linky v Žiline. Zvára sa elektródou. Je potrebné osvedčenie 111. Miesto výkonu práce: Žilina Mzda: 12 €/ h Práca cca na 2 týždne Práca na živnosť Všeobecne požadované znalosti... (12 €/hod)

Vedúci pracoviska/projektový manažér - Banská Bystrica
2021-05-07 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho tímu hľadáme šikovného vedúceho montáže výrobnej linky v Žiline. Vašou úlohou bude manažovať a kontrolovať prácu, ktorá bude vykonávaná a komunikovať so zákazníkom priamo na pracovisku (anglický jazyk potrebný). Miesto vý... (15 €/hod)

Sestra - Lôžkové oddelenie - Mammacentrum - Banská Bystrica
2021-05-11 - ProCare, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov v zmennej prevádzke na lôžkovom oddelení * vedenie ošetrovateľskej dokumentácie * realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľsk... (971 - 1200 €)

Cloud Solutions Architect/Designer - Banská Bystrica
2021-05-10 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: What would be your responsibilities?u2028 - Understanding and effectively communicating with solutioning team and with customer requirements, features and limitations in the context of design and development decisions - Help prepare... (3500 €)

Skúsený .NET/C# Developer - Banská Bystrica
2021-04-30 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Skúsený .NET Developer/C# Máš za sebou štúdium informatiky/podobného odboru a ovládaš aspoň základy .Net frameworku? Alebo už máš skúsenosti ako .Net Developer či už s developmentom webových aplikácií (ASP.Net s použitím C#) alebo... (2200 €)

Vodič VZV. Kurz ZDARMA! - Banská Bystrica
2021-04-30 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - práca so skenerom - príjem a výdaj materiálu - zásobovanie - vykonávanie inventúr - manuálna práca - práca na VZV - práca na dvojzmennú prevádzku Informácie pre uchádzača: Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0...

Hľadáme pracovníkov do automobilky. Práca aj pre ženy s platom až 1170€! - Banská Bystrica
2021-05-11 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Kompletizácia áut pomocou rôznych nástrojov a komponentov podľa vysokých štandardov kvality, presných pracovných inštrukcií a bezpečnostných postupov. Pracovné pozície obsadzujeme do úsekov: karosárne, lakovne, montáže a kvality... (905 €)

Práca vo výrobe čokolády. Ubytovanie je zabezpečené. Bratislava - Banská Bystrica
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Absolvovanie školiaceho procesu, Výroba čokolády (balenie, odkladanie, ukladanie, miešanie zmesí...), Pracuje sa najmä v stoji, 4-zmeny (12 hod/deň) alebo 3-zmeny (8 hod/deň), Všeobecne požadované znalosti: Dobrý zdravotný stav, ... (3,83 €/hod)

Fyzioterapeut - Banská Bystrica
2021-05-11 - Zelený Sen, s.r.o - Zelený Sen, s.r.o
Ponúkame príležitosť pracovať v modernom a príjemnom pracovnom prostredí v novootvorenej nemocnici v Banskej Bystrici, na ulici Cesta k nemocnici 1/B. Náplň práce: Vykonávanie odborných liečebných rehabilitačných výkonov na úseku JDIS, ODCH, liečebnej telesnej výchovy, fyzik...

Sanitár - Banská Bystrica
2021-05-11 - Zelený Sen, s.r.o - Zelený Sen, s.r.o
Ponúkame príležitosť pracovať v modernom a príjemnom pracovnom prostredí v novootvorenej nemocnici v Banskej Bystrici, na ulici Cesta k nemocnici 1/B. Náplň práce: Popis pracovnej činnosti zdravotníckeho asistenta/sanitára pri lôžku: ~Samostatné výkony zodpovedajúce jeho/... (630 €)

Automechanik - Banská Bystrica
2021-05-11 - AUTO - IMP SERVIS s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Servisné prehliadky, diagnostika a oprava motorových vozidiel. Požadované vzdelanie Stredné odborné vzdelanie Dĺžka praxe aspoň 1 rok (1700 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.