Search a job

3546 jobs found.

Závozník pri rozvoze tovaru - Nitra
2021-05-11 - P. J. SERVIS - pozripracu.sk
Brigáda v meste Nitra Závozník pri rozvoze tovaru Termín: 13. 5 .2021 - 13. 5 .2021 Pracovná doba: 08:00 - 19:00 Hľadáme mužov na prácu závozníka pri rozvoze tovaru elektrospotrebičov. Náplňou práce je cestovanie s vodičom a pomoc pri výnose tovaru do domových aj bytových jednotiek...

Kontrolór - Nitra - Nitra
2021-05-11 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Na pozícii Kontrolóra ide predovšetkým o prácu v teréne, kde budete: • Vykonávať kontroly na odbernom mieste s cieľom znižovania netechnických strát • Zdokumentovanie chyby merania, vyhotovenie dokumentácie a zaistenie vecných dô... (1120 €)

Skladník - žeriavnik - Nitra
2021-05-10 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Vychystávanie hotových výrobkov, určených na expedíciu k zákazníkovi na základe nákladových listov - Zodpovednosť za vyskladnenie materiálu bez poškodenia a znehodnotenia - Vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV... (300 €)

NN Poradca - Nitra - Nitra
2021-05-11 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Na čom Ti v práci naozaj záleží ? Záleží mi na tom, aby : to, čo robím malo zmysel moje úsilie bolo spravodlivo finančne ohodnotené, s možnosťou ovplyvnenia výšky mojej provízie môj pracovný čas bolo možné prispôsobiť životu a rodine moji kolegovia boli priateľskí a... (1250 €)

Upratovač/ka - Nitra
2021-05-04 - 91 Agency - jooble
Pracovná náplň: Čistenie a upratovanie výrobných hál, kancelárskych priestorov, sociálnych zariadení, spoločných priestorov. Udržiavanie čistoty a poriadku v pridelenom priestore alebo objekte. Osobnostné predpoklady a zručnosti: Manuálna zručnosť, zodpovednosť a spoľahlivos... (3 - 6 €/hod)

Kontrolór kvality - Nitra
2021-05-04 - 91 Agency - jooble
Pracovná náplň: Vstupná a výstupná, vizuálna a manuálna kontrola kvality výrobkov. Práca vhodná pre mužov. Osobnostné predpoklady a zručnosti: Manuálna zručnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, zmysel pre detail, dochvílnosť, samostatnosť, flexibilita. Miesto výkonu pr... (6 - 7 €/hod)

Koordinátor starostlivosti o prieseky - Nitra
2021-05-10 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Riadiť činnosť technikov starostlivosti o prieseky/orezy a kontrolovať kvalitu realizovaných prác v pridelenom rozsahu • Analyzovať výsledky činnosti svojich pracovníkov a navrhovať opatrenia na optimalizáciu procesov pre svoje ... (1300 €)

Pracovník pri výrobe palivových nádrží - Nitra
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - manipulácia a montáž palivových systémov / nádrží - montáž čerpadla - skúška tesnosti - práca na 2 zmeny - pracuje sa na 2 zmeny, 4 dni v týždni po 10 hodín - práca aj v noci. Všeobecne požadované znalosti: - Zodpovedný prístup... (4,57 €/hod)

Pracovník vo výrobe prístrojových dosiek - Nitra
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - montáž komponentov prístrojovej dosky - Vykonávať činnosti v súlade s pracovnými postupmi: montáž a prefix (=polohovanie a poťahovanie šitých dielov a fleecu na plast) - Obsluhovať montážne zariadenia a prefixingové stanice - Kontrolova... (28,21 €/deň)

Zásobovač výrobnej linky v Nitre - Nitra
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Obsluha centrály materiálu - Doplnanie materialu - Zaskladnovanie - Upratovanie okolo centraly materialu - Páskovanie hotových výrobkov a uloženie na miesta a do zón na to určených - Práca so skenerom a počítačom - Práca na 3 zmeny... (750 €)

Poradca pre prémiových klientov v Nitre - Nitra
2021-05-11 - Tatra banka - jobangels.co
• Nemáte predchádzajúce skúsenosti v bankovom svete? Nevadí. Stačí ak máte rozhľad, skúsenosti s prácou s klientmi, s predajom, a najmä chcete napredovať. • Čaká na Vás 6 mesačný odborný rozvojový program Tatra banky. • Podporíme Vaše znalosti všetkých našich produktov a slu... (855 €)

Špecialista environmentu /starostlivosť o prieseky/ - Nitra
2021-05-10 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Kontrolovať dodržiavanie metodických postupov, tvoriť pracovné postupy a koncepcie • Spolupracovať s príslušnými útvarmi prevádzok, správ a iných kooperujúcich útvarov • Riešiť a spolupracovať pri vybavovaní vstupov na pozemky, ... (1200 €)

Je to tu! Výroba LCD v Nitre s ubytovaním! - Nitra
2021-05-08 - Manuvia a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - výroba LCD televízorov v Nitre - práca na výrobnej linke - skrutkovanie - manipulačné práce Informácie pre uchádzača: Neváhajte, pošlite nám Váš životopis na ****@*****.*** alebo zavolajte na (***) ***-**** Všeobecne ...

Práca na lakovni - vhodné pre ženy aj mužov v Nitre - Nitra
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Práca na lakovni na tri zmeny (ranná, poobedná, nočná) Náplň v práce: - kontrola laku na komponentoch (pracuje sa v čistom bezprašnom prostredí) - dodržiavanie 5S na pracovisku - riadenie sa pokynmi nadriadeného Všeobecne požadovan... (905 €)

Logistický operátor/manipulant/expedient - VZV - Nitra
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - obsluha elektrických vozíkov VZV - zabezpečovanie vykládky a nakládky výrobkov, materiálov, tovarov, nástrojov... - príjem a výdaj do skladu a zo skladu príjmu materiálu a hotových výrobkov. Zmennosť - 3 zmenný pracovný režim /... (785 €)

Špecialista správy energetických zariadení - Nitra - Nitra
2021-05-11 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovného kolegu s minimálne stredoškolským vzdelaním elektrotechnického zamerania, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 Vyhl. č 508/2009. Tímového hráča, ktorý ocení stabilnú prácu, každoročný príspevok na regeneráciu... (1500 €)

Jednoduchá práca v Nitre - balenie karosárskych dielov - Nitra
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - odkladanie výliskov častí karosérií automobilov, - pracuje sa na 3 zmeny, - jednoduchá práca v stoji Všeobecne požadované znalosti: - pozícia je vhodná pre mužov, - manuálna zručnosť, - možnosť pracovať v noci (3-zmeny), - pracuje... (800 €)

Práca vo výrobe čokolády. Ubytovanie je zabezpečené. Bratislava - Nitra
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Absolvovanie školiaceho procesu, Výroba čokolády (balenie, odkladanie, ukladanie, miešanie zmesí...), Pracuje sa najmä v stoji, 4-zmeny (12 hod/deň) alebo 3-zmeny (8 hod/deň), Všeobecne požadované znalosti: Dobrý zdravotný stav, ... (3,83 €/hod)

Operátor výroby s technickým vzdelaním v NR - Nitra
2021-05-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Operátor výroby s technickým vzdelaním- výroba plastových čipov Nitre: - práca pri stroji, v stoji, - ukladanie plastových výliskov, - kontrola kvality, - triedenie chybných kusov, - balenie plastových výrobkov, - obsluha stroja laserov... (623 €)

Technológ junior ! - Nitra
2021-05-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. - Optimalizácia zariadení výrobných liniek - Vykonávanie náhodných kontrol priebehu výroby - Podpora oddelenia plánovania výroby pri príprave plánu výroby - Podpora úseku údržby pri diagnostike chronick... (900 - 1300 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.